Buchali Witold Plast-Met

O nas

zdjęcie

Wierzymy, że nawet najmniejsze projekty mogą przynieść wielkie zmiany. Nasza firma świadczy usługi obróbki CNC już od 14 lat. Cały czas podnosimy kompetencje i inwestujemy w unowocześnianie parku maszynowego. By być konkurencyjnym na tak mocno nasyconym rynku cały czas podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, dzięki temu jesteśmy gotowi na coraz trudniejsze wyzwania stawiane nam przez Klientów. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest długoletnia współpraca z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami, w tym jednym z największych producentów mebli biurowych. Dysponujemy również własnym transportem z dowozem bezpośrednio do Klienta, co pozwala nam wykonywać zlecenia kompleksowo.

Korzystamy z własnych doświadczeń i bazujemy na wiedzy zdobytej podczas wielu lat pracy. Dzięki temu umiemy wykonać trudne i zaawansowane projekty. Te powstają także podczas rozmów z Klientami z uwzględnieniem ich oczekiwań i propozycji. Wspieramy naszych Klientów pod kątem projektowania elementów przy użyciu oprogramowania CAD/CAM. Jesteśmy również w stanie wykonać projekt od zera, na przykładzie dostarczonego detalu.

WIZJA
Stały, stabilny rozwój przedsiębiorstwa. Budowanie długofalowych relacji z Klientami. Zbudowanie jak najlepszych relacji kosztowych bez obniżenia jakości wyrobu.

MISJA
Umiejętność wykonania skomplikowanych i wieloetapowych zleceń ma stanowić cechę wyróżniającą przedsiębiorstwo na tle konkurencji.